loader

Płynny chlorofil - RANKING TOP 5

Nie każdy wie, że chlorofil bardzo często jest nazywany krwią roślin, która ma bardzo pozytywny wpływ również na ludzki organizm. Jeśli będziemy regularnie dostarczać naszemu ciału określonej ilości chlorofilu, możemy uchronić się przed różnymi dolegliwości i do tego oczyścić swój organizm. Narastające skażenie środowiska naturalnego, sprawiło jednak, że rośliny nie są nam w stanie dostarczyć takiej ilości chlorofilu, jakiej potrzebujemy. Konieczne staje się w związku z tym przyjmowanie suplementów diety.

Chlorofil i jego właściwości

Zespół związków chemicznych, którym jest chlorofil, występuje w roślinach, które podlegają fotosyntezie. Odmiany chlorofilu A oraz B są najpopularniejsze, ale jednocześnie także nasz organizm najlepiej je przyswaja. Chlorofil skutecznie ochrania nas przed wolnymi rodnikami, odkwasza oraz dotlenia organizm, usprawnia funkcjonowanie układu pokarmowego, oczyszcza krew oraz ogranicza rozwój komórek nowotworowych.

Chlorofil – w jakiej formie go przyjmować?

Najlepszym źródłem naturalnego chlorofilu są warzywa zielone, pośród których dominuje natka pietruszki, szpinak, brokuły oraz sałata. Aby jednak mieć pewność, że ilość chlorofilu w naszym organizmie jest dostatecznie duża, powinniśmy zdecydować się na przyjmowanie suplementów diety. A pośród nich najlepszym wyborem są preparaty w formie płynnej.

Ranking 2018 – jaki płynny chlorofil wybrać?

Poniższa lista najlepszych suplementów powstała na podstawie ich składu oraz tego jak ich cena ma się do jakości. Oto pięć godnych polecenia produktów.

1. DuoLife - Płynny Chlorofil

Preparat marki DuoLife zawiera w sobie chlorellę, jęczmień, olejek miętowy, lucernę oraz chlorofiliny. Dzięki nim nasz organizm zostaje oczyszczony, może się lepiej regenerować, a my jesteśmy pełni energii.

2. Nature’s Sunshine - Chlorofil w płynie

Chlorofilina , zajmująca czołowe miejsce w składzie tego produktu, zostaje uzyskana z morwy i lucerny. Zawiera w sobie olejek miętowy, przez co ma bardzo ożywczy smak, ale jeśli chodzi o skład, to jest on znacznie mniej atrakcyjny niż w pierwszym preparacie.

3.World Organic - Ciekły Chlorofil z mg i gliceryną

W przypadku tego suplementu, chlorofil jest również pozyskiwany z lucerny. Oprócz tego, zawiera on także ekstrakt z mięty, przez co ma świeży smak.

4.MyVita - Chlorofil w płynie

Suplement ten zawiera bardzo dużo przeciwutleniaczy, przez co ma działanie oczyszczające, a nawet odtruwające. Również ma on smak mięty.

5. Health - Płynny chlorofil z sokiem z aloesu

Preparat wzbogacony jest sokiem Aloe Vera. Wzmacnia on naszą odporność, usprawnia działanie układu trawiennego oraz układu oddechowego, a także polepsza krążenie.

Podsumowanie

Już od czasów starożytnych, chlorofil jest ceniony za swoje fantastyczne właściwości. Obecnie, możemy suplementować sobie chlorofil, ale trzeba to robić przy pomocy najlepszych produktów. A jeśli zależy nam na rzeczywistych efektach suplementacji chlorofilu, najlepiej przyjmować go w płynnej formie, która jest dobrze przyswajana przez nasz organizm.

Produkt DuoLife, znajdujący się na szczycie listy ma bardzo dobry skład. Dzięki temu, między innymi pomaga nam oczyścić organizm oraz poprawić działanie jelit czy układu nerwowego.